Dystrybucja

Firma INTER-DAGNEX Sp.z.o.o. istnieje od 1978 roku I jest wyłącznym przedstawicielem Firmy Auson na rynek polski, oraz największym dystrybutorem w Europie -Środkowo Wschodniej. Inter-Dagnex jest ponadto producentem osłon pod silniki, skrzynie biegów oraz nadkoli samochodowych ze szwedzkiego tworzywa ABS, do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Osłony i nadkola są wysokiej jakości i produkowane są pod marką "Cortini" dla ok. 400 modeli pojazdów samochodowych. Wyroby są eksportowane na rynki zachodnie: niemiecki, szwedzki, duński, czeski, słowacki, węgierski, rosyjski i ukraiński. Firma jest także wyłącznym dystrybutorem specjalistycznych środków czystości takich Firm jak Sandexon czy Maxima

Szczegółowa oferta znajduje się na https://www.cortini.pl/

Aktualności

Zabezpieczenie tarasu przy użyciu smoły drzewnej

Drewniany taras dłużej zachowa wspaniały wygląd, jeśli zostanie zabezpieczony przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Ciągły kontakt z wilgocią i nadmierna ekspozycja na słońce mogą sprawić, że drewno, bez regularnej impregnacji, zacznie gnić, rozsychać się, łuszczyć i pękać. Żeby temu zapobiec, najlepiej konserwować je naturalną smołą drzewną. Jak przeprowadzić zabieg i o czym pamiętać w trakcie jego wykonywania?

więcej

Smoła drzewna jako alternatywa dla oleju do konserwacji drewna

Surowe drewno jest bardzo podatne na uszkodzenia: mechaniczne i powodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dlatego by podwyższyć jego odporność, stosuje się impregnaty, np. takie jak smoła drzewna. To produkt wykazujący podobne właściwości do popularnego oleju, więc stanowi dla niego świetną alternatywę. Jak działa i z jakich względów warto po niego sięgnąć?

więcej