Dystrybucja

Firma INTER-DAGNEX Sp.z.o.o. istnieje od 1978 roku I jest wyłącznym przedstawicielem Firmy Auson na rynek polski, oraz największym dystrybutorem w Europie -Środkowo Wschodniej. Inter-Dagnex jest ponadto producentem osłon pod silniki, skrzynie biegów oraz nadkoli samochodowych ze szwedzkiego tworzywa ABS, do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Osłony i nadkola są wysokiej jakości i produkowane są pod marką "Cortini" dla ok. 400 modeli pojazdów samochodowych. Wyroby są eksportowane na rynki zachodnie: niemiecki, szwedzki, duński, czeski, słowacki, węgierski, rosyjski i ukraiński. Firma jest także wyłącznym dystrybutorem specjalistycznych środków czystości takich Firm jak Sandexon czy Maxima

Szczegółowa oferta znajduje się na https://www.cortini.pl/

Aktualności

Smoła drzewna jako alternatywa dla oleju do konserwacji drewna

Surowe drewno jest bardzo podatne na uszkodzenia: mechaniczne i powodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dlatego by podwyższyć jego odporność, stosuje się impregnaty, np. takie jak smoła drzewna. To produkt wykazujący podobne właściwości do popularnego oleju, więc stanowi dla niego świetną alternatywę. Jak działa i z jakich względów warto po niego sięgnąć?

więcej

Zabezpieczenie antykorozyjne: zanim położysz konserwację, pozbądź się rdzy

O trwałości zabezpieczenia antykorozyjnego decyduje należyte przygotowanie podłoża. Podstawę stanowi usunięcie kurzu, piasku, żwiru, tłustych nalotów. Trzeba się też pozbyć rdzy, gdyż pozostawienie chociażby najmniejszych jej ognisk sprawi, że materiał będzie dalej korodował. Jak ją wyeliminować? Trzeba przedsięwziąć odpowiednie środki.

więcej