« powrót do listy produktów

NOXUDOL 750

Wosk  do  konserwacji  profili zamkniętych

Charakterystyka

Noxudol 750 jest chemicznie aktywną kompozycją antykorozyjną o niskim napięciu powierzchniowym, składająca się z olejów mineralnych, wosków, inhibitorów korozji i rozpuszczalinków. Po wyschnięciu tworzy woskową, odporną na wilgoć powłokę. Z powodu niskiego napięcia powierzchniowego posiada dobre zdolności penetrujące, a także wypierające wilgoć.

Zastosowanie

Noxudol 750 z racji swych możliwości penetrujących jest przeznaczony do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych pojazdów zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany do zabezpieczenia przedmiotów żelaznych, blach stalowych, masztów, części zapasowych, drutu itd.

Sposób użycia

Do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych można stosować natrysk wysoko lub niskociśnieniowy. Do zabezpieczeń innych przedmiotów stosować można air-less, metodę zanurzeniową lub malowanie pędzlem.

Dane Techniczne

Typ powierzchni: Woskowa

Kolor:Jasnobrązowy

Rozpuszczalnik: Benzyna lakowa

Usuwanie: Benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające

Dostępne  opakowania

- 500 ml

- 1 LITR

- 5 LITRÓW

- 20 LITRÓW

Podsumowanie

Noxudol 750 jest preparatem na bazie wosków, olejów mineralnych, rozpuszczalników i inhibitorów korozji. Przeznaczony do konserwacji profili zamkniętych w pojazdach, stalowych blach, masztów itp. Tworzy skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne o silnych właściwościach hydrofobowych. Wypiera zalegającą wilgoć. Świetnie wiąże się z podłożem, co gwarantuje dobrą trwałość powłoki. Można go rozprowadzać, stosując natrysk nisko- lub wysokociśnieniowy, metody air-less lub zanurzeniową albo nanosić przy pomocy pędzla.

Dane produktu
Dane produktu

« powrót do listy produktów