« powrót do listy produktów

Noxudol 700

Bezzapachowy  produkt  do  konserwacji  profili zamkniętych

Charakterystyka:

Noxudol700 jest preparatem antykorozyjnym niezawierającym rozpuszczalników. Składniki o niskiej lepkości i inne dodatki pozwalają na stosowanie w temperaturze pokojowej. Po nałożeniu tworzy miękką, woskowatą, silnie hydrofobową, antykorozyjną powłokę.

Zastosowanie:

Noxudol 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp.

Sposób użycia:

Profile zamknięte pojazdów zabezpiecza się metoda ML ( z wysokim lub niskim ciśnieniem). Inne elementy można pokrywać przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie.

Dane techniczne:

Rodzaj powłoki: miękka, woskowata

Kolor: ciemnobrązowy

Czyszczenie/usuwanie: zmywać odtłuszczaczem na bazie benzyny lakowej, detergentów lub zasad


Dostępne  opakowania :


500 ml spray 
1-lit butelka 
20-lit pojemnik 
60-lit beczka 
208-lit beczka

Podsumowanie:

Noxudol 700 – bezzapachowy preparat do zabezpieczenia antykorozyjnego profili zamkniętych w samochodach oraz części składowych maszyn i silników. Po zaschnięciu tworzy miękką powłokę, która nie przepuszcza soli i wilgoci, co zapobiega powstawaniu nowych ognisk korozyjnych. Środek jest łatwy w użyciu. Można pokrywać nim podłoże przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie. Dobrze rozprowadza się w temperaturze pokojowej. Nie zawiera rozpuszczalników. Ma ciemnobrązowy kolor i występuje zarówno w mniejszych, jak i w większych pojemnościach.

Dane produktu
Dane produktu

« powrót do listy produktów