Noxudol 720

2014-11-26

Auson wprowadza na rynek całkowicie bezrozpuszczalnikowy środek do antykorozyjnego zabezpieczania profili zamkniętych. Środek Noxudol 720 może być teraz stosowany w pomieszczeniu bez konieczności korzystania z dodatkowej wentylacji.

 

Najnowszy produkt z rodziny Auson znajduje szerokie zastosowanie zarówno w sferze motoryzacyjnej jak i przemysłowej. Jedną z głównych zalet nowego sprayu jest jego skład oparty na związkach azotu i wody, dzięki czemu można go stosować na wolnym powietrzu, przy jednoczesnym uniknięciu ryzyka przedostania się do środowiska naturalnego substancji niebezpiecznych i łatwopalnych. Produkt jest specjalnie przystosowany dla warsztatów samochodowych, stref przemysłowych, użytkowników indywidualnych oraz pozostałych obszarów wymagających szczególnego zabezpieczenia przed rdzą.

 

Noxudol 720 jest przyjaznym dla środowiska produktem, który nie zawiera żadnych rozpuszczalników ani substancji łatwopalnych. Dlatego doskonale się sprawdza jako zabezpieczenie przed rdzą zarówno w przypadku zaawansowanych konstrukcji przemysłowych jak i standardowej konserwacji karoserii samochodowej . Auson konsekwentnie dostosowuje swoje produkty do rosnących wymagań w zakresie ochrony środowiska. Wiele preparatów antykorozyjnych z oferty Firmy stworzonych jest na bazie wody, zaprojektowany dla przemysłu motoryzacyjnego i rynku części zamiennych. Noxudol 720 dostępny jest w najlepszych sklepach motoryzacyjnych w kraju.

Aktualności

Zabezpieczenie tarasu przy użyciu smoły drzewnej

Drewniany taras dłużej zachowa wspaniały wygląd, jeśli zostanie zabezpieczony przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Ciągły kontakt z wilgocią i nadmierna ekspozycja na słońce mogą sprawić, że drewno, bez regularnej impregnacji, zacznie gnić, rozsychać się, łuszczyć i pękać. Żeby temu zapobiec, najlepiej konserwować je naturalną smołą drzewną. Jak przeprowadzić zabieg i o czym pamiętać w trakcie jego wykonywania?

więcej

Smoła drzewna jako alternatywa dla oleju do konserwacji drewna

Surowe drewno jest bardzo podatne na uszkodzenia: mechaniczne i powodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dlatego by podwyższyć jego odporność, stosuje się impregnaty, np. takie jak smoła drzewna. To produkt wykazujący podobne właściwości do popularnego oleju, więc stanowi dla niego świetną alternatywę. Jak działa i z jakich względów warto po niego sięgnąć?

więcej