« powrót do listy produktów

RUST EATER ZJADACZ RDZY

Preparat  do  usuwania  rdzy

Zjadacz rdzy jest to wodny preparat odrdzewiający i czyszczący. Noxudol Rust Eater rozpuszcza rdzę oraz inne tlenki. Po całkowitym rozpuszczeniu tlenku proces zatrzymuje się automatycznie żeby nie dopuścić do uszkodzenia zdrowego metalu znajdującego się pod powierzchnia utlenioną. Ponieważ środek zawiera silne emulsyfikatory, nadaje się on również do powierzchni mocno zanieczyszczonych i / lub powierzchni z wżerami korozji.

Zastosowanie

Noxudol Rust Eater - jest preparatem do usuwania rdzy z powierzchni stalowych jak również warstw tlenków na cynku miedzi, mosiądzu i brązie. Jest to jednocześnie doskonały produkt do zabezpieczania nowych i starych skorodowanych powierzchni z cynku. Rust Eater - jest wydajnym preparatem czyszczącym do stosowania przed malowaniem aluminium i stali nierdzewnej również do czyszczenia odbarwionych powierzchni emaliowanych i ceramiki sanitarnej.

Sposób użycia

Powierzchnia metalowa musi być wolna od luźnych zanieczyszczeń. W skrajnych przypadkach zaleca się czyszczenie powierzchni szczotką zamoczoną w preparacie a następnie spłukać wodą.

Czyszczenie poprzez zanurzenie w preparacie

Preparat nie jest szczególnie lotny jednak naczynie w którym przeprowadzamy moczenie powinno być przykryte. Do usunięcia produktów korozji z powierzchni cynkowych wystarczy 15 minut. Przedmioty stalowe pokryte grubą warstwą rdzy mogą wymagać moczenia nawet kilka dni. Kąpiel w preparacie można powtórzyć, po uprzednim wypłukaniu i wysuszeniu, gdy rdza nie do końca zeszła.

Zwilżanie i mycie

Pokryć powierzchnie preparatem za pomocą wacika lub pędzla po ok 15 - 30 min zmyć za pomocą pędzla i wody

Dostępne  opakowania

- 200 ml

- 1 LITR

- 5 LITRÓW

Podsumowanie

Noxudol Rust Eater to wodny preparat wspomagający konserwację samochodu. Usuwa rdzę ze stali i warstwy tlenków z cynku miedzi, mosiądzu i brązu. Zapewnia doskonałe efekty nawet na mocno zanieczyszczonych powierzchniach i miejscach z wżerami korozji. Produkt należy dokładnie rozprowadzić, odczekać kilka minut i spłukać wodą. Stosując go, można dość szybko oczyścić podłoże i przygotować je pod kolejne działania np. malowanie czy nałożenie powłoki antykorozyjnej.


« powrót do listy produktów